O nas

The Best Camp

Firma The Best Camp zajmuje się organizacją kolonii dla dzieci i obozów młodzieżowych.
Nasza firma zrodziła się w pierwszej kolejności z pasji i zaangażowania. Założycielkami są dwie pełne energii, czynne zawodowo nauczycielki.

20230527_113628

Anna Dudniczek

Nazywam się Anna Dudniczek. Z dziećmi i młodzieżą współpracuję właściwie od czasów licealnych, kiedy to miałam okazję prowadzić jedną z poznańskich drużyn harcerskich. Po szkole średniej rozpoczęłam studia i wkrótce zostałam nauczycielem. Dzisiaj jestem czynną zawodowo nauczycielką języka polskiego. Nauczanie jest jedną z moich pasji. Jakiś czas temu odkryłam kolejną – organizację wyjazdów dla dzieci i młodzieży. Od 2017 roku czynnie uczestniczyłam w wyjazdach letnich. Swoją karierę rozpoczęłam od pracy na stanowisku wychowawcy kolonijnego z dziećmi 7-12 lat. Wkrótce objęłam stanowisko kierownicze na koloniach dziecięcych, by od kolejnego sezonu pracować z młodzieżą 13-18 lat. W roku 2022 zdecydowałam się na założenie własnej działalności poświęconej organizacji wyjazdów dla dzieci i młodzieży.

Anna Słowik

Nazywam się Anna Słowik. Jestem absolwentką Hochschule Zittau/Gorlitz. Posiadam uprawnienia pedagogiczne. Zdobyłam również tytuł magistra. Pracuję w szkole jako nauczyciel języka niemieckiego oraz wychowawca świetlicy. Posiadam doświadczenie jako wychowawca kolonijny. Uwielbiam pracę z dziećmi, kreatywne zabawy, robótki ręczne. Świetnie dogaduję się z młodzieżą. Prywatnie jestem mamą dwójki nastolatków. Lubię gotować, jeździć na rowerze, uprawiać nording walking.

Co jest dla nas najważniejsze?

Pełne zadowolenie dzieci i rodziców z wakacyjnego wyjazdu.

Zatrudnienie doświadczonej kadry pedagogicznej, która podczas wyjazdu zadba o bezpieczeństwo uczestników.

Jakość wykonania oferowanej usługi.

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!